DkPanc

Treści artykułów:

Nowe gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

widok z kamery go pro podczas górskiej jazdy na rowerach
Napisał: cédric
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba nie trzeba wszystkich przekonywać co do tego, iż technika rozwija się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj jest na porządku dziennym oraz standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez różnych gadżetów można układać sobie codzienności. Będą również i takie, które dają nam sporo radości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-20 16:35:59
Tagi: kamery, kamera, obraz, sport, technika, nagrywanie, kręcenie

Innowacyjne pomysły na biznes w przemyśle szeroko pojętej rozrywki

escape room
Napisał: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach prawie każdy człowiek żyje w ciągłym biegu, z każdym dniem wysysającym z nas mnóstwo energii życiowej, której nijak uzupełnić podczas tych paru godzin snu, które możemy na niego poświęcić. Jednakże ciągły pośpiech jest powodem naszego zbyt częstego stresu, który też negatywnie wpływa na stan naszego zdrowia i samopoczucie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-16 14:53:59
Tagi: trend, stres, kreatywność, pomysł

Akcesoria do nowoczesnych telefonów

Smartphone
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie coraz większa liczba ludzi odchodzi od do tej pory powszechnych rozwiązań w zakresie technologii, które ciągle są zastępowane przez nowe. Dobrym przykładem w tej dziedzinie są telefony komórkowe. Technologia tych urządzeń jest bowiem dziedziną bardzo dynamicznie rozwijającą się. Na przykład jeszcze kilka lat temu wielką innowacją było umieszczenie w telefonach komórkowych aparatu cyfrowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-12 11:59:02
Tagi: telefony komórkowe, pokrowce, etui, sklepy, smartfony

Kiedy niedrogi smartfon jest porządny?

smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na wybór smartphonu czy telefonu komórkowego, często oczekujemy, iż za niewielką cenę uda nam się nabyć sprzęt, który będzie miał wiele funkcji, dobre parametry i tym samym będzie niezawodny. Poruszając się w obszarze cenowym do 500 złotych, można nabyć dobry sprzęt, ale także łatwo jest się zawieść. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Szczególnie, jeśli oczekiwania są wysokie, ale na sprzęt z wyższej półki zdecydowanie nas nie stać. W tym przypadku pozostaje szczegółowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-28 12:33:36
Tagi: urządzenie, ekran, parametry, system

Jakie gry komputerowe pochłoną nas na długi czas przed monitor komputera?

komputer
Napisał: Danny Choo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że komputer jest dobrym urządzeniem, które jest przez na używane na szeroką skale. Z pewnością przeważnie używamy go w naszej powszedniej pracy, bowiem jest on w stanie uprościć w znacznym stopniu pełnienie przez nas codziennych kalkulacji. Należy w tej sytuacji uświadomić sobie, że stanowi on również wyborne źródło rozrywki, o czym wiedzą nade wszystko najmłodsi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-22 14:12:10
Tagi: komputer, monitor, czas, zabawy

Szczegółowe przygotowanie do triathlonu jako baza do tego, aby sobie nie zaszkodzić

triathlon
Na podstawie: pixabay.com
Osobom uprawiającym sport nie ma potrzeby wyjaśniać tego, jak istotne pozostaje, żeby do każdego treningu pozostawali jak najlepiej przystosowani. Tylko bowiem wówczas mogą mieć gwarancję, że przykładowo odpowiednie przygotowywanie się do triathlonu to baza do tego, żeby sobie nie zaszkodzić. Zwłaszcza, że jest to wyczerpująca dziedzina. Głównie należałoby rozplanować, jak ma wyglądać dany plan ćwiczeń dzięki jakiemu całkowicie można cieszyć się kolejno sukcesami i nie skarżyć się na kontuzję.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-20 14:56:13
Tagi: sport, sukces, sukcesy, triathlonista

Co ciekawego może zaproponować Bydgoszcz dla szukających sprzętu elektronicznego czy prezentów

Sweex Dual USB Charger
Napisał: Sweex
Na podstawie: Sweex
W większych miastach, takich jak na przykład Bydgoszcz, najczęściej nie powinno być problemów z kupnem większości potrzebnych produktów. Wynika to z tego, że przy odpowiedniej ilości mieszkańców może się opłacać uruchomić sklep, ponieważ znajdzie się odpowiednia liczba kupujących. Zwłaszcza, jeśli będzie on położony w jakimś centrum handlowym, gdzie cały czas można liczyć na sporą odwiedzalność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:15:45
Tagi: Prezenty, ceny, klawiatury

Miłośnicy nowoczesnych gadżetów – jakie pomysły na prezent sprawdzą się dziś w ich przypadku rzeczywiście najlepiej?

Napisał: http://www.xtrememac.com/media/a
Miłośnicy zaawansowanych gadżetów to rzeczywiście szybko rozwijająca się grupa społeczna. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że podobne gadżety mogą okazać się rzeczywiście bardzo pomocne. Na szczęście ich asortyment na rynku jest dzisiaj bardzo szeroki, w związku z tym każda osoba z całą pewnością będzie potrafiła znaleźć najbardziej zadowalającą dla siebie propozycję. Wybranie prezentu gadżetomaniakom nie powinno nastręczyć poważnych kłopotów. Które rozwiązania sprawdzą się naprawdę najlepiej?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:12:08
Tagi: głośniki, Prezenty, gadżety

W jaki sposób automatyka przemysłowa jest w stanie pomóc każdemu z nas? Jakie znajduje zastosowania?

szybkozłączka
Napisał: connectors distribution box
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat naprawdę błyskawicznie się rozwija, wraz z nim inni są ludzie, przemysł, a jednocześnie coraz to nowsze ciekawe zastosowania. Dzisiaj jesteśmy już w innej epoce, przez dużą ilość specjalistów nazywanej Industry 4.0, dzięki temu dokonuje się istotnie czwarta rewolucja przemysłowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-04 13:40:34
Tagi: świat, technologie, systemy

Jakie metody warto użyć, by wypromować własną działalność ekonomiczną?

strona internetowa www
Powszechnie wiadomo, że uniwersalnie rozumiana branża przedsiębiorcza jest ochoczo wybieraną przez nas drogą generowania przychodów. Mowa naturalnie o otworzeniu prywatnej firmy, dzięki której będziemy świadczyć usługi albo wyprzedawać towary na szeroką skalę. W tej sytuacji musimy tymczasem przyznać, że zaistnienie na rynku w żadnym wypadku nie jest bezproblemowym zadaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-01 11:30:39
Tagi: firmy, branża, efekt, rezultat